کمی بیشتر تامل کنیم...

 ویا...

یا مثلا ، دارو و لوازم بهداشتی  و پزشکی که مستقیما با سلامتی مان  مرتبط است چقدر به منبع و اعتبار فروشنده آن حساس هستیم؟!!

ویا....

شاید بعضی وقتا برای کمی صرفه جویی در هزینه و وقت بخواهیم از مجموعه های غیر استاندارد و غیر مجاز خرید کنیم ولی ممکن است هزینه بیشتر و حتی تبعات بسیار سنگینی متحمل بشویم.

کار کردن با مجموعه های معتبر و مجازواستاندارد ، حتی اگر کمی هزینه بر باشد ولی در عوض اصالت و کیفیت کالا و خدمات و همچنین خدمات بعد از فروش ، آرامش خاطر ما را فراهم می کند.

متاسفانه بدلیل ضعفهای موجود در دستگاه های کنترلی ، شاهد افزایش روزافزون شرکتهای غیررسمی هستیم که معمولا فروشنده های شرکتهای بزرگتر می باشندکه یکی دو سال تجربه کسب کرده اند .

این موضوع بخصوص در بازار تجهیزات پزشکی و بهداشتی خیلی متداول می باشد.

این دوستان بدلیل تجربه پایین و ملاحظات اقتصادی خودشان و با استفاده از خلا نظارتی موجودو برای یک شبه پیمودن راه صد ساله  ، و بدون توجه به عواقب و تبعات کار، بعضا مدلهایی اتخاذ می کنند که مشتریهای خود را دچار گرفتاریهای زیادی می کنند. حتی ممکن است در کوتاه مدت بدلیل پایین بودن هزینه این شرکتها که ناشی از عدم پرداخت های قانونی مانند بیمه و مالیات و استاندارد نبودن انبار و تعهدات بعد از فروش می باشد قیمت پایین کالاهایشان ،برای بعضی از داروخانه ها و شرکتها جذاب بوده و با آنها همکاری می کنند.

ولی حتی اگر از تمام تبعات  و مشکلات احتمالی این موضوع بگذریم، اگر در نظر بگیریم این صنعت مستقیما با سلامتی مردم ارتباط دارد و شاید از این تجهیزات که ما برای کمی ارزان خریدن ،با یک مجموعه نامعتبر کار می کنیم ممکن است برای خانواده و فرزندان خودمان استفاده شود هیچوقت چنین ریسکی نکنیم.

 

منبع:ستوده

دیدگاه‌ها  

+1 #1 nazanin 1394-04-10 14:10
مردمی شدیم که واسه ظاهرمون بیشترین هزینه هارو میکنیمو دنبال نیوکالکشن بهترین برندها هستیم ولی واسه سلامتیمون.....!!!
نقل قول کردن

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

تمامی حقوق این وب سایت نزد شرکت بازرگانی افراگستر محفوظ می باشد.
طراحی سایت : اکسین